top of page

21 October 2023 at 18:27:33

Wsparcie UAWF dla Państwa Palestyna

UAWF Advert [pl]

Wsparcie UAWF dla Państwa Palestyna

Z powodu cierpienia okupacji Państwa Palestyna, na którym jest od 100lat prowadzony holocaust, oraz czystka etniczna w tym tysięcy niewinnych dzieci nie tylko okazujemy nasze wsparcie wszystkim poszkodowanym: Palestyńskim Muzułmanom, Palestyńskim Chrześcijanom, Palestyńskim dobrym Żydom, innym religiom, innym narodowościom niosącym pomoc Palestynie, którzy również zostają zabijani. Więcej informacji na ten temat na Tik Toku: https://www.tiktok.com/@yourpresidenteng

po Polsku:

https://www.tiktok.com/@yourpresidentpl

Na Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCcyo-Y451uorRszhJqYNkhg

Niesiemy również pomoc finansową i każdą inną o którą się zwrócą do nas Palestyńczycy w miarę naszych możliwości. Przesyłamy pieniądze do Państwa Palestyna na pomoc wszystkim poszkodowanym tam osobom i jeśli pragniecie również się przyłączyć to zapraszamy.

Należy w datku napisać Free Palestine, ale i tak wszelkie środki jakie posiadamy przeznaczymy na Broniącą się Palestynę, związku z tym nie jest konieczne.

By przekazać datek dla potrzebujących należy udać się na stronę: Przekaż Datek - Dla Potrzebujących i wpłacić na podane konto fundacji.

UAWF

bottom of page