top of page

7 June 2023 at 18:26:17

Witajcie,
ilość poszkodowanych dzieci wzrosła tragicznie od kilku lat. Jak już zauważyliśmy ...

UAWF Advert [pl]

Witajcie,
ilość poszkodowanych dzieci wzrosła tragicznie od kilku lat. Jak już zauważyliśmy ...

Witajcie,

ilość poszkodowanych dzieci wzrosła tragicznie od kilku lat. Jak już zauważyliśmy chyba wszyscy nie ma możliwości walki w obronie dzieci niż połącznenie wspólnie sił. Można dokonać zmian tworząc je, a nie tylko o nich pisząc. Jako Organizacja będziemy starać się tworzyć te zmiany razem z Wami. Będziemy z Wami na bierząco. Wszystko bedzie na grupach tutaj i UK, oraz na stronie UAWF gdzie dzięki różnym rzeczom zbieramy na działania dotacje. 100% datków idzie na potrzebujących związku z tym my żyjemy z reklam, serwisów, pakietów, produktów, datków specjalnie na nasze działania. My działamy, a czy się przyłączysz to już Twoja decyzja. Jeśli się przyłaczysz będziemy mieć większą siłę i moc działania. Twoja aktywność jest najważniejsza, gdy będziemy składać pisma, debatować, czy negocjować w imieniu dzieci.

Pamiętaj, że jesteś rodzicem od urodzenia do końca życia i Twoje dzieci to Twoja odpowiedzialność, nawet jak ktoś inny nimi zarządza. Nawet jak nie widzisz dziecko, nawet jak nie masz kontaktu, to docieraj do dziecka publicznie, przez komunikatory. Większość dzieci musi mieć komputer, czy dostęp do internetu i kiedy wpisze swoje imie i nazwisko do wyskoczy Tata, czy Mama, nie obca pracownica. Nawet jak dziecko nie odpisuje i nie oddzwania to nie znaczy, że nie czyta i nie myśli nad kontaktem, dlatego często są więzione w domach, szkołach i separowane od ludzi, by wyrosło dzikie.


My walczymy już od lat w niektórych sprawach, ale nie zawsze możemy o nich mówić. Jednak są sprawy jak Pana Witold Kowalski, czy Pani Anna Żukowska, o których mówimy, gdyż Rodzice o nich mówią i nie tylko. Walczą wszelkimi sposobami, a nawet działają na rzecz innych dzieci. Są energią dla której warto codziennie wstawać do pracy na rzecz pokrzywdonych. Tych osób jest o wiele więcej.

Dziekujemy wszystkim, którzy walczą w imieniu wszystkich dzieci, bez względu kim są i skąd pochodzą. Dziecko to zawsze tylko dziecko. Zastanówmy się kim my jesteśmy?

UAWF

bottom of page