top of page

11 July 2023 at 09:56:17

Fundacja przekazała £100 dla potrzebujących!

UAWF Advert [pl]

Fundacja przekazała £100 dla potrzebujących!

Nasza Międzynarodowa Organizacja Pomocy przekazała kwotę 100 funtów brytyjskich, czyli ok 520 zł na zbórkę prowadzoną przez społeczność muzułmańską, na stronie gofundme, pod nazwą: Legacy of Z Khan Supporting His Journey Beyond (Dziedzictwo Z Khana wspierające jego podróż poza granice).

Datki ze zbiórki zostaną przekazane na pomoc sierotom znajdującym się w sierocincach, oraz chorym i potrzebującym, których los doświadcza, tak jak to w przypadku Zahida Khana i Jego rodziny. Historię opisaną przez rodzinę możecie Państwo przeczytać na stronie gofundme.


UAWF pomaga wielu osobom na całym świecie dzięki ofiarności w postaci datków, które nam przekazujecie. 100% datków które do nas trafia przekazujemy dalej innym w waszym imieniu. Jak widzicie współpracujemy z innymi również, by docierać do najbiedniejszych i potrzebujących w najdalszych zakontkach świata.

Możecie również przyczynić sie do pomocy przekazując datki dla potrzebujących, lub wspierając nasze działania.

Więcej informacji możecie znaleźć na naszych stronach uawfoundation.com.

Pamiętej że działamy tylko z datkówna na działanie fundacji i do tego jest osobne konto, z reklam, usług, sklepu For HEROES, itp. Możemy działać więc tylko dzięki TObie i twoim decyzjom o naszym wsparciu, dlatego jak możesz odwiedź nas i zobacz jak możesz wesprzeć.

Dziękujemy

Z wyrazami szacunku

UAWF

UAWF

bottom of page